Oddíly FA
Spolupracujeme
AD KETNER
Penzion Avionika
Přihlášení
Jméno:
Heslo:

Tréninkové centrum mládeže

--------------------------------------------------------
TRÉNINKOVÉ CENTRUM MLÁDEŽE STŘEDOČESKÉHO KRAJE
 "FLORBALOVÁ AKADEMIE MB"  (TCMSK-FA)

          

Vážení rodiče, hráčky (hráči) florbalu !

Dovolujeme si Vám představit TCMSK-FA  

Hlavním mottem našeho střediska je :


" STUDUJ ŠPIČKOVÉ ŠKOLY "
" HRAJ VRCHOLOVÝ FLORBAL "
" PRACUJ VE MĚSTĚ AUTOMOBILŮ "

      

Co to vlastně znamená?

 

TCMSK-FA – VZDĚLÁVÁNÍ. V Mladé Boleslavi je mnoho středních škol jak státního, tak i soukromého charakteru, na kterých je možno najít mnoho zajímavých oborů. FA se snaží se všemi školami spolupracovat a tím koordinovat vzdělávání a sport. Součástí této koordinace je i zabezpečení ubytování a stravování pro mimoboleslavské. FA má i vlastní ubytovací prostory. 

 
TCMSK-FA – MATERIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ. FA je jedním z největśích klubů v ČR a je svou velikostí čelním klubem ženského florbalu. Svoje centrum má na 6.ZŠ MB (sportovní škola s 45letou tradicí). Tato škola je vybavena čtyřmi tělocvičnami, novým sportovním areálem s atletickým oválem, dvěma multifunkčními hřišti, dvěma kurty na plážový volejbal, posilovnou a malým rehabilitačním zázemím. FA má též špičkovou součinnost s městem Mladá Boleslav. Díky spolupráci města Mladá Boleslav, Billy Boy Florbal MB a Florbalové Akademie MB se staví 200 m od školy nová multifunkční hala.


TCMSK-FA – TRÉNINKOVÉ ZABEZPEČENÍ. Trenérské zázemí se v průběhu posledního období velice zkvalitnilo. Zaměřujeme se jak na získání a rozvoj mladých trenérů, tak na  zkvalitnění práce a vzdělávání těch současných. Funkci hlavního metodika převzal Dr. Špalek, který  připravuje s vedoucími sekcí děvčat i chlapců další rozvoj FA. Součástí tréninkových procesů jsou nejen tréninky v jednotlivých týmech FA ale i kondiční, či speciální tréninky hráčů a brankařů.


TCMSK-FA – ZDRAVOTNÍ ZABEZPEČENÍ. Zdravotní zabezpečení je nedílnou součástí TCMSK-FA. Pro pomoc našim hráčkám a hráčům spolupracujeme se zdravotnickou společností RESO MB s.r.o. pod vedením MUDr. Oldřicha Šlégla.


TCMSK-FA– PRACOVNÍ ZABEZPEČENÍ.  Pro naše hráčky a hráče se snažíme zabezpečovat komplexní servis. Pokud by měl někdo z našich hráčů po absolvování vzdělávacího procesu zájem v Mladé Boleslavi zůstat a žít zde, naše tréninkové středisko mu bude nápomocno se získáním zaměstnání a ubytování v našem městě.


TCMSK-FA se snaží připravit pro svoje hráčky a hráče takové zázemí, které by jim pomohlo vykročit do života a přitom aktivně sportovat.

 

ZAUJALA VÁS NAŠE ČINNOST ?

 

KONTAKTUJTE NÁS :

 

Ing. Tomáš Suchý - 774 096 696 , Florbalova.akademie.mb@seznam.cz

Jiří Diblík - 775 705 421 , sekretar.famb@seznam.cz

 

Za TCMSK-FA Ing. Tomáš Suchý, manažer FA
a ředitel 6. ZŠ a MŠ MB 

Další článek Stránky pro tisk Vytvořit z článku PDF Poslat známému