Oddíly FA
Spolupracujeme
AD KETNER
Penzion Avionika
Přihlášení
Jméno:
Heslo:

Sestava

Dres          Jméno             ročník nar.

   G          

   2            Frýdová  Kateřina            2002

   3            Kábrtová  Zuzana             2002

   4            Bauerová  Kristýna          2002

   5            Nováková  Michaela       2000

  11           Stehlíková Adéla             2002

  14           Zápotocká Tereza            2001

  22           Nocarová Zuzana             2001

  24           Kvapilová Kateřina          2002

  64           Pajerová  Barbora            2001

  65           Žbánková Markéta          2002

  68           Jírová Victorie                  2002

   6            Valkounová Denisa         2000


 

dorostenky působící u juniorek


  7            Říhová Anna                   2001

  9            Horáková Eliška             2000

12            Bárková  Pavla               2000

20            Suchánková Eliška        2000


 


starší žačky pro doplnění kádru dorostenek

                    Jirková Adéla                  2003

                  Jirková Marie                  2003

                  Hukalová Klára               2003

                  Hájková Zuzana              2003

                  Pivoňková Eliška             2003

                  Švejdová Daniela            2003

 

 

 

Liga dorostenek - skupina 3


Datum/ Kolo       Domácí  -   Hosté                                               Skóre

17. 9.  Kolo1 - SH Jedenáctka Chodov

    FBŠ SLAVIA Plzeň   -    Florbalová akademie MB                   4:11

     Florbalová akademie MB    -    BLACK ANGELS                      3:1

2. 10.  Kolo2  - SH Čakovice Pha

    Florbalová akademie MB  -  FBK Fat Pipe Vosy Praha           10:4

    TJ Sokol Nové Strašecí -  Florbalová akademie MB                 2:7

22. 10.  Kolo3  - SH Eagles Pha

     Florbalová akademie MB  -  FAT PIPE FLORBAL CHODOV      2:2

     FbŠ Bohemians  -   Florbalová akademie MB                          5:7

5. 11.  Kolo4  - Unihoc Aréna Pha

    Herbadent FK Jižní Město  -  Florbalová akademie MB           4:3

    Florbalová akademie MB   -  Tatran Střešovice                       3:4

19. 11.  Kolo5 - SH Bios N.Strašecí

    BLACK ANGELS   -   Florbalová akademie MB                          4:1

    Florbalová akademie MB   -  FBŠ SLAVIA Plzeň                      4:1

3. 12.  Kolo6  - SH Jedenáctka Chodov

    Florbalová akademie MB   -  TJ Sokol Nové Strašecí            10:6

    FBK Fat Pipe Vosy Praha   -  Florbalová akademie MB           9:4

14. 1.  Kolo7  - SH Jižní Město

    Florbalová akademie MB   -   FbŠ Bohemians                        11:0

    FAT PIPE FLORBAL CHODOV  -  Florbalová akademie MB      2:4

28. 1.  Kolo8  -  Slavia VŠ Plzeň

    Florbalová akademie MB   -   Herbadent FK Jižní Město         2:8

   Tatran Střešovice   -   Florbalová akademie MB                       0:1

18. 2.  Kolo9  -  Nová hala (pořádá FA MB)

    FBŠ SLAVIA Plzeň   -   Florbalová akademie MB                     2:6

    Florbalová akademie MB   -   BLACK ANGELS                          2:4

4. 3.  Kolo10  -  Slavia VŠ Plzeň

    TJ Sokol Nové Strašecí   -   Florbalová akademie MB              2:12

    Florbalová akademie MB   -   FBK Fat Pipe Vosy Praha            6:2

18. 3.  Kolo11  -  SH Eagles Pha

    Florbalová akademie MB   -  FAT PIPE FLORBAL CHODOV   -:-

    FbŠ Bohemians    -   Florbalová akademie MB                         -:-

2. 4.  Kolo12  -  SH Děkanka Pha

    Herbadent FK Jižní Město   -  Florbalová akademie MB          -:-

    Florbalová akademie MB   -   Tatran Střešovice                       -:-  


23.4.   Předkolo
6.5.     Play-off
7.5.     Play-off

                

Předchozí článek - Další článek Stránky pro tisk Vytvořit z článku PDF Poslat známému